ІнфоДень – 25 грудня (Найголовніші події області)

Тернопільське Інформаційне Бюро підбило підсумки найголовніших подій учорашнього дня. Пропонуємо вам коротку підбірку відео, та фото- новин.

Заборгували обласній раді

636 тисяч гривень станом на перше січня цього року заборгувала обласна державна адміністрація управлінню обласної ради. Таку інформацію отримав депутат обласної ради Степан Барна, який нещодавно направляв звернення в управління з експлуатації майнового комплексу Тернопільської обласної ради. Найбільшу заборгованість мають облдержадміністрація – 236 тисяч гривень і державний архів – 80 тисяч.

5 тисяч тернополян підтримало Януковича

Майже 5 тисяч тернополян протягом грудня вирушило до столиці на підтримку Віктора Януковича. «Тернополянидемонстрували свою підтримку курсу Глави держави, а також закликали до збереження миру і злагоди в суспільстві, захисту національних інтересів країни»,– розповів представник обласної організації «Партії регіонів» Костянтин Баранов.

Суди скасовують рішення облради

Про скасування судами рішень обласної ради тернополяничули вже неодноразово. «Я не те, що відчуваю тиск з боку влади, я просто бачу, що рішення облради буквально на другий-третій день блокуються судами», – каже голова обласної ради Василь Хомінець.«В деяких випадках представники обласної ради навіть не повідомляються про ці суди. Тобто ми навіть не можемо бути присутніми, і тут є чітка підозра на зумисність», – додав посадовець.

Обласний архів добудують

Будівельні роботи в новому приміщенні Державного архіву Тернопільскої області, що на масиві «Дружба», незабаром завершаться. Кілька років будівництво було «заморожене», але спільним зусиллям керівництва міста і працівників установи будівля знаходиться на завершальному етапі ремонту.

Запалили ялинку і встановили  Різдвяну шопку

На Католицький Святвечір урочисто запалили головну ялинку Тернополя. Цього року зелена красуня і новорічний ярмарок з атракціонами розташовані на майдані Волі. Водночас у цей день на Театральної площі встановили нову Різдвяну Шопку. Макет стайні, де народився Ісус Христос, доповнять живими вівцями, які вже традиційно у святковий період прикрашають біблійну композицію.