ІнфоДень Тернопільщини 16.01.2014 (ВІДЕО)

  • «Прийнятий 16 січня державний бюджет – це  антиконституційний переворот», – заявляє нардеп з Тернопільщини Михайло Головко. Його думку поділяють й інші депутати-вихідці з Тернополя. Зокрема, представник УДАРу Ігор Побер заявляє, що підрахунок голосів не здійснювався лічильною комісією, а деякі депутати голосували за двох людей одночасно. Володимир Бойко підкреслює, що Верховна Рада втратила статус органу, що формує державотворчі процеси.
  • Автор і режисер дитячої телепрограми в Тернополі Олена Мудра заявляє, що головна проблема в телепрограмах для дітей – відсутність виховної та навчальної тематики, й надмірна кількість розважальних передач.
  • Низку законів, більшість з яких обмежують права і свободу громадян, ухвалила 16 січня Верховна Рада. Зокрема, українців найбільше обурює неможливість збиратись в колону з 5-ти і більше автомобілів, отримання двох років тюрми за збирання інформації про суддю чи інших чиновників і позбавлення семи років волі за погрозу представникам правоохоронних органів.
  • Діти зі Скалата не вишивали портрет Віктора Януковича. Як ми повідомляли раніше, група дітей, котра начебто вишивала портрет гаранта України, немає до картини жодного стосунку. Про це заявив депутат обласної ради Роман Навроцький. Насправді ж, за його словами, портрет Президента вишила теща Олександра Міщенка – першого заступника Підволочиської РДА.
  • Сучасну трасу для гірськолижних спусків незабаром облаштують на пагорбі по вулиці Тарнавського. Регулярно на цьому схилі тренуються спортсмени гірськолижної школи «Екстрім». Взимку сюди часто навідуються й пересічні тернополяни. Тепер підйомник зі Швейцарії вже готовий до роботи. Щоправда, для вдалих спусків потрібен тільки сніг.