ІнфоДень Тернопільщини 17.01.2014 (ВІДЕО)

1. У коментарі “Тернопільському Інформаційному Бюро” голова фракції Партії регіонів в обласній раді Павло Федик розповів, що він не вийде з лав цієї політичної сили. Він аргументує свою позицію надмірним тиском з боку опозиційних сил Тернопільщини.

2.Президент  Віктор Янукович та прем’єр-міністра Микола Азаров не приїдуть цього року в Тернопіль. Про це «Тернопільському Інформаційному Бюро» повідомили в облдержадміністрації. Станом на початок 2014 року жодних візитів гаранта держави не заплановано.

3. Уже не перший рік з діяльністю гральних автоматів у Тернополі активно бореться депутат обласної ради Степан Барна. Нещодавно він виявив усі точки, де розміщені так звані “однорукі бандити”, й відтепер контролюватиме процес закриття цих місць.

4. Тернополян закликають їхати в Київ на вже восьме народне віче на Майдані Незалежності. 19 січня лідtри опозиції просять вийти українців і показати своє ставлення до ухвалених Верховною радою законів. На думку українських і міжнародних правозахисників, а також низки закордонних політиків, частина цих змін має на меті обмежити права людини, зокрема – право на свободу висловлення поглядів і на свободу зібрань.

5. «Тернопільське Інформаційне Бюро» спільно з продаєш-студією «Селект-ТВ» започатковує випуск нового проекту «Громадський вісник Тернопілля». У програмі висвітлюватиметься діяльність громадських організацій України і Тернопільської області. Наших глядачів чекають цікаві новини, свіжа та актуальна інформація, нові імена громадського життя.