ІнфоДень Тернопільщини 21.01.2014 (ВІДЕО)


1. “Зупиніть кровопролиття! Ніколи насилля не було способом будівництва вільної, незалежної держави!” З такими словами до всіх учасників протисттояння на вулиці Грушевського у Києві звернувся у своєму відеозверненні глава УГКЦ Блаженнійший Святослав Шевчук. Також глава Греко-Католицької Церкви закликав суддів прислухатися до голосу свого сумління. Адже справедливості без правди не буває, – додав Святослав Шевчук.
2. Тернополяни активно вирушають до столиці. Обурені подіями на вулиці Грушевського чоловіки і жінки масово долучаються до акцій протесту . Тернопільському Інформаційному Бюро черговий ГО «Майдан» Іван Янюк повідомив, що станом на 14:00 21 січня на поїздку до столиці записалось більше ста людей. (СНХ). Автобуси відправлятимуться щодня о 20:00 від загальноосвітньої школи №3, додав Іван Янюк. Проте за необхідності графік можуть скоригувати.
3. Оприлюднений план зонування Тернополя викликав хвилю обурення в окремих громадян міста. Відтак, кілька громадських організацій переконані, що план узаконить нелегальні, на їхню думку, будівництва на вулиці Орлика, а також забудову стадіонів та парків. 20 січня активісти написали звернення-протест з вимогою оприлюднити Генеральний план Тернополя, відтермінувати прийняття плану зонування, а також відновити межі парків і ліквідувати проекти їх забудови.
4. Голова молодіжної громадської організації “Файне місто” Рустам Ергешов негативно оцінює підписання прийнятого Верховною Радою скандального закону стосовно додаткових заходів захисту безпеки громадян. Він закликає всім учасникам протесту стояти до кінця. В іншому випадку почнуться масові арешти, – переконаний керівник “Файного міста”.