ІнфоДень Тернопільщини 20.01.2014 (ВІДЕО)

  • У Києві продовжуються протистояння між євромайданівцями та правоохоронними органами. За останньою інформацією, жодна зі сторін не покидає вулицю Грушевського. Мітингувальники споруджують там барикади і катапульту. Влада покликала опозицію за стіл переговорів, але без президента. Нагадаємо, що сутички між євромайданівцями та правоохоронцями розпочалися у неділю, внаслідок чого постраждали десятки людей. Найжорстокішою подією дня стало побиття правоохоронцями двох будівельників, які не мали жодного стосунку до подій. Хлопців спочатку роздягнули, побили, обстріляли кулями та змусили голих бігти через барикади.
  •  У ніч на понеділок у будинку лідера тернопільського “Тризубу” Василя Лабайчука повибивали вікна. Інцидент трапився у селі Красносільці, Збаразького району. На місці події затримали полковника тернопільського управління СБУ.. У Тернополі триває активний запис людей на поїздку до Києва. Коменданти тернопільського майдану закликають мешканців міста, особливо хлопців і чоловіків, вирушати до столиці. Перші автобуси відправляються у вівторок о 20-й та 22 годині. Запис проводиться у військовому наметі на Театральній площі.
  •  Уже традиціний недільний мітинг проти діючої влади зібрав на Театральному майдані близько 200 тернополян. Оскільки захід проходив на свято Водохреща, то й гасло обрали символічне – “Віче очищення”. Тобто очиститися від нинішніх Президента, уряду та провладної більшості.

Обряд освячення води у Тернопільському ставі провели священики різних конфесій неподалік хреста, що в парку імені Шевченка. Після цього колядники показали тернополянам театралізовані вистави на біблійну тематику, а найсміливіші скупались у щойно освяченій ополонці. Серед них були не лише хлопці, а й дівчата