Керівник Підгаєччини доповів голові ОДА про розвиток громадянського суспільства у районі

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян зустрівся з головою Підгаєцької райдержадміністрації Володимиром Боднаром.

В рамках реалізації в регіонах завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики голова райдержадміністрації доповів про питання взаємодії органів виконавчої влади та громадсько-просвітницьких організацій району.

За словами Володимира Боднара, з метою залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики при виконкомах сільських та міської ради працюють уповноважені на громадських засадах служби у справах дітей. Їх чисельність складає 22 особи. Переважну більшість уповноважених складають педагоги. Ці посади затверджені виконавчими комітетами сільських та міської рад. Уповноважений забезпечує реалізацію на відповідній території державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячої бездоглядності та попередження правопорушень серед них.red6

Діяльність уповноважених стимулює формування громадської думки до вирішення проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема щодо влаштування їх до сімейних форм виховання, дітей, які опинилися у складній життєвій ситуації, а також до роботи з дітьми щодо їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові, запобігання на території сільської ради дитячій бездоглядності, профілактики правопорушень. Уповноважені приймають активну участь у правовому вихованні дітей.
“Реалізація в регіонах завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики є у постійному полі уваги керівників органів виконавчої влади і у цьому питанні робота проводиться у тісній співпраці з інститутами громадянського суспільства. Це стосується усіх сфер життя. Влада на місцях при прийнятті рішень прислуховується до громадськості, що є важливим фактором розвитку демократичного суспільства”, – заявив Володимир Боднар.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району