Киян та гостей міста на авто запрошують на нічну прогулянку

Шановні кияни та гості міста, що мають авто!!!
Якщо б часом сьогодні вночі Ви не могли заснути або Вам, не дай Боже, снились жахіття, то британські вчені кажуть, що добра вечірня прогулянка в авто з хорошою компанією позбавить Вас від хвилювань, трохи провітрить та подарує спокій й на додачу +100 до карми.

Найкращий час для прогулянки, а заодно й перевірки наскільки в Києві все спокійно з 3:00 до 7:00. Таким чином ви не лише подаруєте собі моральний спокій, але й допоможете Майданівцям, щоб вони зайвий раз не бігали пішочком на патрулювання… Їм краще стояти в організованих постах без зайвої метушні, а Ви можете приємно проїхатися й передати інформацію вразі чого через різні мобільні дівайси!

Якби Гідрометцентр та Мінкультури прокладали маршрут, то дали би рекомендацію проїхатися біля станції метро Театральна, Золоті ворота, Льва Толстого, через Андріївський узвіз спуститися на Контрактову площу, а також гарні пейзажі відкриваються по вулиці Володимірівській, Михайлівській, Великій Житомирській, Прорізній та інших, що знаходяться в тому боці.
Дуже гарно проїхатися по Набережно-Хрещатицькій на Паркову Алею… кажуть, погодка там чудна!