Київрадівці передали продукти в'язням Майдану та так званим "Васильківським терористам"

16 січня 2014 року активісти Революції гідности передали продукти до СІЗО чотирьом в’язням Майдану та так званим “Васильківським терористам”, яким нещодавно у Києво-Святошинському суді дали по 6 років позбавлення волі.

Молоді націоналісти, зокрема члени Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, передали продукти Андрію Дзиндзі, Віктору Смалію, Ярославу Притулену та Володимиру Кадурі, які вже тривалий час перебувають у СІЗО за участь у акціях Майдану. Також продукти були передані двом так званим “Васильківським терористам”: Володимиру Шпарі та свободівцю Сергію Бевзу. Третьому в’язню Ігорю Мосійчуку продукти не передавали, бо він одночасно отримав допомогу з дому.

Коробки укомплектували хлібом, чаєм, цукром, цибулею, часником, яблуками, локшиною, сухим супом, олією, печивом, ковбасою, м’ясом та лимонами.

Організатор акції, голова прес-служби Київської міської організації ВО “Свобода” Кирило Бабенцов повідомив: “Націоналісти ніколи не лишають своїх у годину скрути. Вони завжди знайдуть можливість допомогти. Лише об’єднавшись разом, відчувши плече однодумця та дух братерства, ми зможемо здолати ворога”.

Нагадаємо, що це не перша акція організована свободівцями з допомоги політичним в’язням. Дізнатись про попередні та майбутні акції Ви можете на сайті партії та на ресурсі www.freemaidan.info. Також Ви можете перерахувати гроші, які будуть витрачені на купівлю необхідних речей для політв’язнів. Номер рахунку та звіт за витраченні кошти є на вищезазначеному сайті.