Кличко: Азаров написав заяву, щоб хоч якось зберегтися

Те, що відбувається сьогодні на вулицях міст країни, – це також результат роботи уряду Азарова. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко в кулуарах Верховної Ради, відповідаючи на запитання журналістів щодо відставки Азарова. 

“У нас на порядку денному стоїть питання відставки і відповідальності уряду. Я впевнений, Азаров написав заяву зранку, щоби хоч якось зберегтися. Адже те, що відбувається сьогодні на вулицях, – це також результат роботи цього уряду”, – сказав Віталій Кличко.

Лідер “УДАРу” відзначив, що він зробить все, щоби в жодному разі не було нового витка ескалації протистояння у суспільстві. “Важливо припинити репресії, які зараз розпочалися по всій країні з боку влади, коли безпідставно кидають у в’язниці людей. І цьому ми повинні покласти край. Ми будемо використовувати будь-який майданчик, щоби відстоювати інтереси людей, чи це парламентська трибуна, чи площа, чи вулиця”, – підкреслив Кличко.

Він також відзначив, що хвиля протестів у регіонах проти чинної влади – це великий крок до перемоги. “Подивіться: Дніпропетровськ, Запоріжжя, Черкаси – незалежно від регіону люди повстали. Пробуджується готовність відстоювати свою громадянську позицію. Це дуже важливо, коли люди кажуть: ми не будемо жити за такими правилами і будемо боротися. Це вже великий крок до перемоги”, – зазначив Віталій Кличко.