Кличко: Ми ініціюватимемо референдум про недовіру Президенту та парламенту, якщо Рибак і Янукович підпишуть ухвалені сьогодні закони

Якщо голова Верховної Ради Рибак та Президент Янукович підпишуть бюджет та інші закони, які були ухвалені сьогодні провладними депутатами, то демократичні сили ініціюватимуть проведення референдуму щодо висловлення недовіри парламенту і Президенту. Про це заявив журналістам в кулуарах парламенту лідер “УДАРу” Віталій Кличко.

Кличко наголосив, що ухвалені рішення є нелегітимні. “Всі закони були ухвалені з порушенням норм регламенту і вони не мають законодавчої сили. Якщо ці закони будуть підписані спікером та Президентом, ми будемо ініціювати референдум щодо висловлення недовіри парламенту та Президенту”, – сказав лідер “УДАРу”.

Відповідаючи на запитання журналістів, чому фракції опозиції не підуть тим самим шляхом і не проведуть своє альтернативне засідання, де прийматимуть рішення шляхом підняття рук, Кличко зауважив, що опозиція не збирається таким чином легітимізувати сьогоднішні дії влади.