Кличко і німецький орден

Тернопільські ветерани Кличку покажуть дулю, за німецький орден – коментує політичний експерт Володимир Ярема.

Сотні ветеранів ВеликоВітчизняної і на Тернопільщині, в західній Україні та особливо на Сході України не сприймуть такого кандидата в Президенти України, який нагороджений за невідомі заслуги перед Німеччиною.nemeckiy-orden

Нагадаємо, депутат Зіньківської міської ради від фракції “Батьківщина” Сергій Сало вимагає від лідера партії УДАР Віталія Кличка надати публічну інформацію з приводу ордена, який йому вручив уряд Німеччини.

Відповідне звернення ударівцю він направив 13 січня, пише “Обозреватель”.

“Бютівець підкреслив, що особа, в якої є заслуги перед іноземною державою, не має морального права бути Президентом України. “Це не лише моя принципова позиція. Такої думки дотримується більшість рядових членів партії, яку заснувала сама Юлія Тимошенко і яку рейдерськи захопили політичні аферисти”, – цитує публікація Сергія Сала.

За словами Сергія Сала, замість того, щоб докладати максимум зусиль для негайного звільнення Тимошенко, “деякі, прикриваючись нею, вже почали президентську кампанію, поділивши посади в державі”.

“Я публічно хочу запитати Віталія, за які заслуги він був нагороджений орденом Німецької Федеральної Республіки? Хіба це були заслуги перед Україною? Хіба такі ордени отримували наші діди?” – додав депутат Зіньківської міської ради.

Він також підкреслив, що принциповим завданням для опозиції має бути не поділ посад, а звільнення Юлії Тимошенко; в разі неможливості звільнення – пошук іншого, гідного кандидата, лідера нації. Таким кандидатом, за словами Сала, він і багато його однопартійців бачать Петра Порошенка.

Депутат додав, що готовий звернутися до суду, якщо його запит не буде задоволений з якихось причин.

Нагадаємо, що Віталій Кличко у 2010-у був нагороджений кавалерським хрестом ордена “За заслуги перед Федеральною Республікою Німеччина” за волонтерську роботу з молоддю.