Кличко заявив, що може йти в президенти

Лідер УДАРу Віталій Кличко впевнений , що законних підстав для зняття його з виборів немає , а відмова ВАСУ скасувати прийняття так званої поправки Кличко не завадить йому балотуватися в президенти.

Про це він заявив на брифінгу у ВР 14 січня.

“Ніяких підстав зняти мене з виборів немає “, – заявив політик.
На його думку , влада просто намагається ” сформувати в суспільстві думку, що Кличко не має права балотуватися “.

“Я з моменту проголошення Незалежності був і є громадянином України . У всіх країнах, де я проводив бої, я піднімав український прапор “, – нагадав чемпіон .

У зв’язку зі сформованою ситуацією регіоналка Ганна Герман сьогодні вже порадила Кличко відмовитися від виду на проживання в інших країнах.

“Коли знайду час , я навчу Кличко одній пісні . Слова до неї написав Василь Симоненко. Там є такі слова: ” Можна все на світі вибирати , сину . Вибирать НЕ можна тільки Батьківщину “. Я думаю , що Кличко повинен над цим замислитися, і вирішити, що українська земля йому рідна” , – сказала Герман.

Нагадаємо , в жовтні 2013 Рада прийняла зміни до Податкового кодексу , які можуть використовувати для того, щоб не дати Кличку балотуватися на пост президента. А 10 січня ВАСУ відмовився задовольнити вимогу Кличко скасувати прийняття цих “поправок”, нібито через непідсудність .

Як раніше писав “Главред” , Віталій Кличко продовжує наполягати на висуненні єдиного кандидата від опозиції вже в першому турі президентських виборів. Лідер УДАРу впевнений , що єдиний кандидат необхідний для перемоги опозиції.
“Демократичні сили повинні висунути і підтримати єдиного кандидата на президентських виборах. Я про це заявив давно , і думки своєї не змінив. Як ми можемо говорити про єдину команду , коли буде йти декілька кандидатів ? Хіба не це сьогодні потрібно владі , щоб розтягнути голоси і у другому турі влаштувати жорстокий сюрприз ? ” , – зазначив Кличко