Кращі держслужбовці отримали по 5 тис.грн

У Національному агентстві України з питань державної служби в рамках підсумкового заходу з реалізації «Програми розвитку лідерства – 2013» відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

У своєму вітальному слові Юлія Ковалевська подякувала всім учасникам за активну участь у Конкурсі та наголосила, що його проведення має важливе значення для зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, заохочує державних службовців до набуття високого рівня професійної компетентності.

«Від зусиль кожного управлінця та спеціаліста значною мірою залежить авторитет влади, чіткість і прозорість функціонування складного державного механізму, який повинен забезпечувати створення умов для розвитку Української держави та добробуту її громадян», – зазначила в. о. ГоловиНацдержслужби України Юлія Ковалевська.

Переможці Конкурсу у зазначених номінаціях отримали грошові винагороди у сумі 10 тисяч гривень.

Лауреати Конкурсу за ІІ місце отримали грошову винагороду у сумі 5 тисяч гривень, за ІІІ-IV місця – почесні грамоти і грошові винагороди від ЦК профспілки працівників державних установ України. Також усім переможцям та лауреатам було вручено багатотомне видання «Історія державної служби в Україні».