Країни продовжують відмовлятися від Євробачення

Від участі в Євробаченні-2014, яке відбудеться в травні в Копенгагені, вже відмовилися 12 країн: слідом за Хорватією, Чехією, Словаччиною, Люксембургом і Андоррою про своє рішення заявила Болгарія, повідомляє Телекритика.

Представники національного мовника BNT повідомили, що країна скасовує свою участь з фінансових причин.

У Туреччині заявляють, що їх учасники не повернуться на конкурс в 2014 році, проте не виключено, що візьмуть участь у найближчі роки. Про це повідомили представники національного мовника TRT, зазначивши що причиною їх рішення є впровадження оргкомітетом конкурсу змішаного журі в системі голосування.

Боснія і Герцеговина не повернеться на конкурс через відсутність спонсора, повідомляють представники BHRT. З фінансових причин скасовує свою участь і Сербія, інформують представники національного мовника RTS.

Через економічну кризу не змагатимуться на Євробаченні-2014 вокалісти з Кіпру, зазначає національна телекомпанія CyBC.

Не варто очікувати і виступів вокалістів з Монако і Марокко, які заявили, що не мають наміру повертатися на конкурс.

Раніше в Хорватії представники відповідального за національний відбірковий тур пісенного конкурсу телерадіокомпанії HRT заявили, що країна відмовляється від участі в конкурсі з економічних причин. З цих само міркувань в конкурсі не будуть представники Андорри та Люксембургу, де крім фінансових труднощів не спостерігають суспільного інтересу до Євробачення.

На державному каналі Чехії пояснили, що попередньо країна не повернеться на конкурс через занадто низький інтерес до нього.

 

Представники словацького RTVS вирішили, що Євробачення за межами їхніх можливостей.
Як відомо, Україну на конкурсі представлятиме Марія Яремчук.