Кременецька еко-майстерня отримала нове обладнання

Необхідне швейне обладнання передав сьогодні міський голова Олексій Ковальчук вихованцям еко-майстерні, що тимчасово діє на базі Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка.  Поповнити майстерню дороговартісним придбанням вдалося за благодійні кошти Сергія Наумовича при сприянні Кременецької міської ради.

Керівник еко-майстерні, радник міського голови Ірина Іваськевич та молодь з інвалідністю завітали до міськради аби особисто забрати обновку.

– Ми й надалі робитимемо все можливе аби підтримувати перспективу започатковану пані Іриною, – зазначив міський голова. – Це чудова можливість для цієї молоді відчути себе корисними, застосувати свій творчий потенціал і навіть трішки заробити.

До слова, на День міста та Свято замку, де еко-майтерня представляла власні вироби, усі еко-сумки були продані. Отже робота молоді є потрібною та затребуваною.

Еко-майстерня, де працює молодь з інвалідністю розпочала свою роботу у лютому поточного року. Вона дає можливість займатися улюбленою справою, проявити себе та довести свою потрібність перш за все самим собі.