Круглий стіл України проти протистояння. Екслюзивні думки тернополян

Зовсім нещодавно відбувся круглий стіл, зодо суспільно-політичної ситуації в Україні. В круглому столі взяли участь діючий Президент Віктор Янукович, три Президенти України, представники церков, уряду, парламентських фракцій та молодіжних організацій. Окрім того, був і представник Євромайдану.

Основною темою оюговорення стали сиові сутички між правоохоронними органами та мітингувальниками. Президент в свою чергу вислухав позиції усіх сторін, та висловив свої бачення. Серед яких – бажання залагодити конфлікт, гарантування незастосування сили з усіх сторін, закінчення протистояння в українському суспільстві, а також амністія затриманих. Що думають експерти та тернополяни про позиції сторін та які результати очікують поцікавилась кореспондент Медіарегіону:

Тернополянин Олександр Качур, котрий вже більше тижня стоїть на театральній площі вважає, що круглі столи можуть вирішити лише політичні моменти, реальні проблеми вони ж не вирішать: Я надіюсь, що Президент дав слово, і він його дотримається. Знову ж таки від опозиції очікую реальних дій а не лише закликів. Ми на майданах не просто заради політиків, ми заради майбутнього. Ніхто з громадян України поміж собою воювати не збирається.

Працівниця бюджетної сфери Олена Маковій рада такому перебігу подій: Споглядаю за ситуацією вже пару тижнів. Була дуже збентежена тими бійками, криками. Тепер нарешті і Президент і опозиціонери зійшлися разом. Це, думаю, дасть свій результат, адже тільки коли об`єднуються люди можна отримати позитив і добро. Надіюсь що Янукович не зірве домовленостей і людей бити вже не будуть.

Студент Олексій Трійчук каже, що протистояння штучне: Україна немає внутрішніх конфліктів. Всі ці протистояння штучні – їх породжують політики. Ми прекрасно спілкуємось з студентами з Донецька, Львова і Криму. І російською і українською мовами. І  в нас нічого крім цікавості і радості не викликають такі розмови. А поділ на східняків і західняків роблять самі політики – і влада і опозиція. Тому тут дійсно не можна будувати політику на протистояннях одних і інших, при цьому роз`єднувати Україну. Ми – єдині. Час зараз об`єднатися і не заводити революцію до боротьби.

Олексій Волиняк – політичний консультант запевняє, що це перший позитивний крок Президента в сторону зближення з суспільством: Чудово, що Президент вийшов в люди, вдвічі краще, що прийшла опозиція. Імпонує заклик Президента, що політика не повинна творитися протистояннями, адже багато радикалів бажають розхитати ситуацію в країні, і довести все до громадянської боротьби, а в гіршому випадку до війни. Тому тут позиція Президента мені імпонує. Головне щоб домовленостей досягнутих під час переговорів дотримувались усі сторони. Будемо слідкувати за цим.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району