Лановецька “Лісова казка” розпочала першу оздоровчу зміну

У Лановецькому районному комунальному підприємстві “Оздоровчий табір “Лісова казка” 16 червня розпочато першу оздоровчу зміну, а вже 17 червня відбулося її урочисте відкриття.
Привітати дружну таборову родину із хорошим початком оздоровлення  завітали голова районної ради Руслана Кушнір, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Роман Зубрицький, секретар Борсуківської сільської ради Ігор Хміль. Запрошений на свято настоятель Храму Успіння Божої Матері (УПЦ КП) Сергій Сіверський після спільної молитви окропив усіх присутніх свяченою водою.
Із словами подяки звернулася до присутніх голова районної ради Руслана Кушнір : до керівництва та працівників закладу – за організовану підготовку до оздоровчого періоду, до батьків та дітей – за те, що щороку обирають наш табір, до представників громад – що спільно разом долучилися до придбання путівок і тим самим підтримали табір і дітей. А ще, побажала дітям, разом із своїми наставниками – вихователями цікаво провести час, відпочити, знайти нових друзів і з хорошими враженнями повернутися додому.
Директор табору Степан Дмітращук запевнив, що спільними зусиллями  оздоровлення пройде на найвищому рівні. Під керівництвом старшого вихователя Тетяни Бойко діти продемонстрували свої таланти у концертній програмі.