Леонід Кічатий: “Вірю у добре майбутнє Кременця”

Редакція сайту «Тернопільське Інформаційне Бюро» взяла телефонне інтерв’ю у відомого кременчанина, міського голови у 2006-2010 роках, а нині директора Державного історико-культурного заповідника м. Дубно ЛЕОНІДА КІЧАТОГО.

Леоніде Святославовичу, «Тернопільська Експертна Група» проводила по містах Тернопільщини опитування, кого б жителі хотіли бачити мерами. По Кременцю в цих дослідженнях Ви набрали найбільше голосів і кожний четвертий з них був у Вашу підтримку. Скажіть, будь-ласка, чи маєте намір балотуватися цієї осені?

– Перш за все, хотів би подякувати кременчанам за довіру, певним чином для мене це стало несподіванкою. Приємно, що земляки не забули добрих справ моїх та моєї команди. Хоча сьогодні я працюю на посаді директора Державного історико-культурного заповідника міста Дубно, проте залишаюсь кременчанином і доля нашого міста не є мені байдужою. Я не маю наміру висувати свою кандидатуру на посаду голови Кременецької ОТГ, але від того, кого ми оберемо восени залежить те, яким буде наше місто та громада — чи і далі перетворюватиметься на «совкове поселення» з елементами застою чи стане комфортним та привабливим для його мешканців і гостей.

З перспективи свого життєвого досвіду, чи бачити Ви того, хто зможе відродити славу Кременця?

Я також неодноразово задавав собі подібне питання і знаєте — знайшов відповідь. Переконаний, що таким кандидатом може бути мій хороший товариш, корінний кременчанин ЛЕВЧУК АНДРІЙ. Андрій Володимирович має і достатньо досвіду та кваліфікації з однієї сторони та здорового запалу і ентузіазму з іншої. Директор нашого музею, перший заступник міського голови, робота у бізнес структурах — і все чим він займався – у всьому досягав успіху! І найважливіше — я точно знаю – у нього серце болить за Кременець! Все це переконало мене, і сподіваюсь переконає кременчан, підтримати на виборах восени АНДРІЯ ЛЕВЧУКА.

На Вашу думку, що чекає Кременеччину з цією територіальною реформою в Україні?

Вже відомо що до міста приєднається 16 навколишніх сільських рад. Для того хто стане Головою ОТГ питання номер один — наповнення бюджету та утримання соціальної сфери — шкіл, лікарень, закладів культури тощо. Для цього також вкрай необхідно залучати кошти з інших джерел фінансування, а не просто «проїдати» бюджет. До речі, напевно ви знаєте, що Андрій Володимирович успішно співпрацював з різноманітними державними та міжнародними фінансовими інституціями. І це також є мотивом для того щоб підтримувати Андрія. Знаєте, для нього немає неважливих речей і він ніколи не пройде байдужим повз навіть саму незначну проблему. От нещодавно, виявилось, що над нашим містом на Замковій горі немає державного прапора — здавалося б дрібниця, але він знайшов час пошити прапор і підняти його на флагштоці. Приємно ж коли піднімаєш голову вверх і бачиш — на вітрі над Кременцем майорить синьо-жовтий стяг! Вірю у добре майбутнє мого міста і покладаю надію на свого товариша АНДРІЯ ЛЕВЧУКА.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району