Лікуємо похмілля в домашніх умовах

Можна позбутися від усіх проявів похмільного синдрому досить швидко народними засобами.

Контрастний душ, обтирання снігом, відвідування лазні або сауни допоможуть у домашніх умовах зняти хоча б частину проявів синдрому. Для того щоб привести організм в норму необхідно пити сечогінні засоби, краще природні, так як подібні таблетки мають дуже сильний зневоднюється ефект. Наприклад, відвар вівсянки, зелений чай, багато води з ромашкою або кавун, полуниця допоможуть налагодити водний баланс в організмі.

Розчинні вітаміни, що містять в собі С і B1, допоможуть струснути організм. Натуральні кислі соки, чай з лимоном стануть також добрими помічниками і допоможуть побороти похмілля. Мінеральна вода, кисломолочні продукти, насичений вуглеводами бульйон нададуть підтримку вашому виснаженому організму. Фізичні навантаження при можливості і прогулянка на свіжому повітрі також допоможуть. Відновити в організмі баланс солей — електролітів допоможе розсіл або вода з дрібкою солі. А активності додадуть напої на основі кофеїну.

Медична практика

Зняти похмілля допоможе в першу чергу очищення організму від токсичних речовин. Для того щоб полегшити симптоми одними народними засобами не обійтися. Дуже важливо очистити кишечник за допомогою клізми, промити шлунок кількома літрами водного розчину. Прийняти сорбенти, наприклад, таблетки активованого вугілля. Препарати, які заповнюють брак магнію, заспокоюють нервову систему, відновлюють печінку, також нададуть позитивний вплив на самопочуття. Вітаміни в будь-якій формі теж будуть не зайвими у лікуванні похмільного синдрому.

Спосіб запобігти ранковій хворобі

У першу чергу, якщо ви дбаєте про своє здоров’я, то треба дотримуватися правил пиття алкогольних напоїв. Не змішувати різні алкогольні напої, не пити на голодний шлунок. Перед святом можна спожити пару стаканів молока або з’їсти невеликий шматок рослинного масла. Під час свята намагатися не пити коктейлі, тим більше за допомогою трубочки. Це призводить до поліпшення всмоктування алкоголю в кров. Не запивати газованими напоями, не курити багато. Виходити на повітря, пити воду з лимонним соком або м’ятний чай в проміжках між випивкою. Не пити частіше, ніж один раз на півгодини. Всі ці способи допоможуть вам не тільки запобігти неприємних ранкових симптомів, але і залишатися адекватною людиною протягом усього вечора.

Найголовніше — знайте свою норму, не піддавайтеся на вмовляння, залишайтеся в будь-якій ситуації дорослою, відповідальною людиною. І нехай свята не обертаються для вас хворою головою, і похмілля обходить вас стороною!