Лісники продали майже 9000 ялинок

Станом на 25 грудня держпідприємства, підпорядковані обласному управління лісового та мисливського господарства реалізували уже 8700 ялин і сосен.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби згаданого управління.

Найбільше дере реалізувало ДП «Кременецьке лісове господарство» – 5200 ялин і сосен, по тисячі реалізованих новорічних дерев припадає на Тернопільський лісгосп і Бережанське лісомисливське господарство, Бучацький лісгосп – 730 хвойних і Чортківський – майже 700.

«Новорічні дерева реалізуються в основному оптом і прямують переважно у південні та східні області нашої країни, де традиційно користується попитом більше сосна, ніж ялина. Тому і кількість проданих ялин поки що невелика», – зауважує заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства реалізували Ігор Гуменюк.

У прес-службі нагадали, що постійна точка продажу, де городяни можуть придбати новорічні ялини безпосередньо у лісівників, знаходиться тернопільському Майдан Волі.

«Крім того, тернополяни можуть збиратися групами і закуповувати новорічні дерева за оптовими цінами. Зокрема, неподалік від Тернополя у селі Петриків розташоване Тернопільське лісництво, де можна вибрати не лише гарні ялини, а й хвойні дерева у горщиках, які згодом можна висадити у відкритий грунт або ж залишити зростати хвойне деревце у горщику аж до наступного року, адже приріст у нього за рік невеликий», – резюмує Ігор Гуменюк.

Загалом же лісівники організували 43 пункти реалізації хвойних по всій Тернопільщині.

Зважаючи на те, що у деяких родинах ялинки ставлять не перед Новим роком, а у Святвечір, лісівники заготовляють для продажу невеликі партії ялин, аби всі бажаючі могли придбати щойно вирубані хвойні, які довше не осипатимуться й тішитимуть дорослих і малечу аж до кінця новорічних святкувань.