Литвин: повним ходом іде перешіптування про шанси на прем'єрство

Володимир Литвин поділився думками, що зараз відбувається у ВРУ:

“Верховна Рада почала працювати, але у новий спосіб – мовчки. Фактично вона мовчить уже два місяці, від неї так і не прозвучала оцінка того, що відбувається в країні.

Після тривалих перемовин похапцем відмінили закони, проголосовані 16 січня ц.р. З них чотири підтвердили 257 голосами, але під новими номерами. При цьому не можна було добитися підтвердження, чи це аутентичні закони. Фракція КПУ знову «виграла» – проголосувала тільки за «свої» закони, хоча голова ВРУ запевняв, що таке рішення – це спільна позиція усіх фракцій.

Як мені бачиться, зараз суспільні проблеми затулило питання Уряду. Повним ходом йде перешіптування, підраховуються шанси політиків на прем’єрство (у зв’язку із заявою М.Азарова про відставку), бажаючі очолити КМУ в цю «тяжку хвилину» заметушилися, одразу стали ввічливими і толерантними, переміщаються в кулуарах у супроводі натовпів журналістів, домовляються. У тому числі й для того, щоб через годину-дві пере домовитися. Словом – процес пішов…
Виявляється, для того, щоб політики, яких з трибун не можна було зіштовхнути, одразу забули про народ, як тільки замаячіла посада.

«Кістку» кинуто, багато бажаючих її вхопити. І вже вихоплюють один в одного. Майже забули вимоги, з якими йшли на сесію. Про них, якщо й говорять, то між іншим, і в кабінетах.

Схоже, що незабаром вийдуть на майдан і скажуть: люди, розходьтеся. Ми усе вирішили… Посади отримали!”