Луценко: Я скажу вам, що далі буде. Далі буде Чечня

Юрій Луценко зі сцени Євромайдану закликав правоохоронців не стріляти в людей, адже, якщо мітингувальників і надалі вбиватимуть, Україна перетвориться на Чечню.

“Я скажу вам, що далі буде: далі буде Чечня”, – заявив він.

“Міліціє, зупиніться; офіцери, генерали, підніміть трубку, наберіть телефон Кличка, який щойно пообіцяв вам гарантії”, – закликав екс-голова МВС.

За його словами, єдиний шанс виграти і не допустити подальшого кровопролиття – це масово бути на Майдані. “Кияни, – я готовий на коліна встати – залиштеся сьогодні на цю ніч і на завтрашній день тут… Це запорука того, що не проллється кров, покладіть за своє майбутнє завтрашній робочий день, і післязавтрашній… Це єдиний шанс жити в іншій країні”, – наголосив політик.

Він додав, що все, що відбувається на Майдані, – це революція середнього класу. “Бізнес, виходьте на Майдан, усіма колективами… Студенти, я знаю, що у вас зараз іспити, там уже нічого вчитися – вся наука тут, на Майдані… ваше майбутнє тут, на Майдані”, – сказав він.

Чоловіків з усієї країни Луценко закликав прибувати на Майдан з вантажівками, тракторами, автобусами, аби “блокувати від сьогодні вже кривавий режим”. “Тільки так ми можемо спільно відвоювати країну від мафії”, – підкреслив Луценко.