Луценко збирається до кінця цього тижня виписатися з лікарні

Лідер Громадської ініціативи “Третя Українська Республіка” Юрій Луценко збирається до кінця цього тижня виписатися з клініки “Борис”. Про це він сказав в інтерв’ю “Ъ”.

“Рекомендації лікарів були наступні — 7 днів у них і 10 днів домашнього стаціонару. Думаю, до кінця тижня я зможу переїхати додому. Я не збираюся штучно затягувати процес лікування, тягнути лікарняний до 21 дня”, — зазначив Ю.Луценко.

Він також заявив, що не має наміру в суді вимагати покарання для рядових бійців “Беркуту”, які били його. “Те , що я потрапив до лікарні, звичайно, сумно, але для мене це не привід для самопіару, а тим більше для помсти”, — заявив Ю.Луценко.

Нагадаємо, вночі 11 січня під Святошинським райвідділом міліції під час сутичок між міліцією та протестувальниками було побито колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

“В нього відкрита черепно-мозкова травма, струс мозку і зашита рана”, – заявила тоді дружина екс-міністра Ірина Луценко.

Відзначимо, що у рамках розслідування справи про перевищення повноважень щодозастосування сили працівниками міліції під Святошинським РУ ГУМВС України в Києві 10-11 січня Юрію Луценку надано статус потерпілого. Про це на брифінгу повідомив адвокат політика Ігор Фомін.