Львів готується до Євробаскету-2015

Львівська міськрада затвердила програму підготовки міста до проведення чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року, а також договір з приймаючим містом з підготовки до проведення Євробаскету.

Метою програми є створення в місті відповідної спортивної, транспортної та туристичної інфраструктури, збільшення туристичного потоку і популяризація спорту і активного відпочинку серед мешканців міста.

Автори програми прогнозують, що за час підготовки міста до чемпіонату буде створено майже дві тисячі нових робочих місць.

В.о. директора департаменту Євро-2012 Андрій Москаленко повідомив під час виступу на сесії міськради, що спортивну арену для Євробаскету на вулиці Ряшівська планують здати взимку або навесні 2015 року, а тренувальну базу на проспекті Червоної Калини завершать восени 2014 року.

Згідно з програмою, тренувальну базу заплановано передати після чемпіонату в комунальну власність. Також в рамках програми заплановано оновлення баскетбольних щитів у школах і на спортмайданчиках міста.

Програму планують фінансувати з бюджетів міста та області, а також за кошти держбюджету та приватних інвесторів. Остаточна сума фінансування наразі не затверджена.