Магніти на холодильнику можуть нас убити

Неочікувані та трохи навіть шокуючі результати отримали в результаті проведення відповідного дослідження медики: виявляється, магніти, які ми полюбляємо вішати на холодильник, можуть нас вбити. Так, безневинні на перший погляд різнобарвні дрібнички, які звеселяють наше око чи несуть в собі згадки про цікаву подорож або екзотичний відпочинок, шкодять здоров’ю тих, у кого спостерігаються проблеми з серцем. При цьому загроза, яку таять в собі магніти, є для деяких осіб смертельною.

Провівши відповідне дослідження, медики з’ясували, що далеко не всі люди можуть зі спокійною душею купувати магніти, прикрашаючи ними свою кухню. Тим особам, в яких хворе серце, а особливо людям, які користуються кардіостимулятором, магніти становлять смертельну загрозу. Такі невтішні дані з’явилися цими днями на сторінках одного американського журналу.

Припущення, висунуте кардіологами, на перший погляд може видатися неймовірним, однак їм вдалося його науково обґрунтувати, привівши для прикладу декілька фактів та результати спостережень за хворими.

Однак не слід з переляку викидати одразу всі магніти, адже не кожен магніт є шкідливим, заспокоюють медики. Просто зніміть магнітики з холодильника і ретельно їх огляньте. Всі магніти, які мають темне та брудно-сіре забарвлення можете спокійно залишити вдома: такі магніти виготовляються зі слабких сплавів, тому їх експлуатація ніякої серйозної загрози здоров’ю не становить. Та якщо ви помітили, що ваш магніт має сіро-сріблястий відтінок, краще негайно його позбудьтеся: такі зразки виготовляються з неодиму, і вони володіють набагато більшою потужністю та ще рядом додаткових характеристик. Проте це аж ніяк не стосується здорових людей.

Тому фахівці рекомендують ретельніше та уважніше вибирати магніти на холодильник, пам’ятаючи про те, що вони можуть чинити негативний вплив на людський організм. Усвідомивши проблему та серйозно до неї поставившись, можна знизити негативний вплив до мінімуму.

Дослідники наголошують на тому, що здорові люди, у яких немає серцево-судинних захворювань та які не користуються кардіостимулятором, можуть преспокійно використовувати магніти, адже такі веселі та різнобарвні дрібнички можуть підняти настрій та створити атмосферу свята. Головне – не переборщити, пам’ятаючи про те, що всього має бути в міру.