Майстри світового кінематографу в Тернополі

Спеціальна подія від Docudays UA -2018 – перший у цьогорічній програмі Мандрівного фестивалю показ фільму «Екслібрис: Нью-Йоркська публічна бібліотека» (2017).

Автор Фредерік Вайзман – без перебільшення великий Режисер, легенда світового документального кіно, володар Почесного «Оскара» та Почесного «Золотого Лева» Венеційського кінофестивалю за видатний внесок у світовий кінематограф.

Ця його стрічка про те, що Бібліотека – це не лише книжки та стіни, це також люди, котрі наповнюють творчим життям свої спільноти. Врешті-решт це простір, де доброзичлива допитливість протистоїть агресивному невігластву…

Тож запрошуємо 12 жовтня о 14-й до Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки (м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 15, другий поверх, читальна зала).

У програмі: перегляд фільму (тривалість 197 хвилин з перервою на каву). Дискусія: «Бібліотека як центр життя спільноти: мегаполісу, містечка, села – це утопія чи реальність?» Модератор – заступник директора з наукової роботи та інформатизації Галина Польова.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=89&v=0UsglJmevFM