Максим Голосний: приберіть слово "опозиція" і вийде, що всі мільйонери

Громадський активіст, автор білборду про “Бабусю і кота”, уродженець Дніпродзержинська Максим Голосний написав у соціальній мережі про створення опозиціонерами нового страйкому:

“Сьогодні опозиція почала підготовку ” загального страйку ” , імовірно з гастролями по Україні .

До складу ” страйкому ” увійшли : Віталій Кличко , Юрій Луценко , Юлія Тимошенко , Арсеній Яценюк , Олег Тягнибок , Віталій Портников , Петро Порошенко , Андрій Парубій , Єгор Соболєв , Олександр Турчинов , Тарас Бойків , Олексій Гарань , Василь Гацько , Ігор Жданов , Андрій Іллєнко , Ірена Карпа , Сергій Квіт , В’ячеслав Кириленко , Ігор Коліушко , Руслан Кошулинський , Іван Крулько , Ігор Луценко , Марія Матіос , Андрій Мохник , Олег Осуховський , Валерій Пацкан , Сашко Положинський , Сергій Рахманін , Сергій Соболєв , Олександр Сушко , Вікторія Сюмар , Борис Тарасюк , Валерій Чалий , Віктор Чумак , Тетяна Чорновіл , Зорян Шкіряк.

Чи є там хоч один профспілковий працівник або лідер трудового колективу , громадський працівник з кредитом довіри від народу , типу Ростислава Шапошникова або еколога Ловчиновський , чи юриста Тетяну Монтян ?

У той час як на Україні паралізована правоохоронна система , прокурорська гілка влади перетворилася на механу по віджиманню , а суди – на посміховисько , про Конституцію витирають ноги , місцеве самоврядування знищено на корені , кого ми бачимо в ” нових лідерах ” ? Стріляних патронів , політичних флюгерів і повій , колишніх нардепів , поп -зірок і журналістів середньої руки. Ця когорта опозиціонерів , ще зовсім недавно просрали довибори у ВР , вже будує стратегію і сподівається змінити президента демократичним шляхом …

Справжні лідери виростають в боротьбі з беззаконням у своїх регіонах , містах і селах , демонструючи самовідданість і принциповість у боротьбі з беззаконням на прикладі свого життя. А не в столиці , в кабінетах Київради або Верховної ради.

Якби соціальні ліфти і демократичні механізми реально діяли – народ рухав би таких лідерів наверх , проявляти свої кращі якості для управління країною в більш широких масштабах. Але реально таким людям туди шлях закритий. Завдяки політикам – мільйонерам , частина з яких називає себе ” опозицією”. Чи не був опозицією Янукович ще зовсім недавно?

Приберіть слово “опозиція” з політичного лексикону і подивіться, що вийде – всі мільйонери , у всіх рахунки і вілли за кордоном. І якщо заборонити це слово – “опозиція” , то різниця між політиками ледь відчутна. Принципова відмінність в тому , що Яник при владі , а вони – тільки рвуться …

Віталій Запорожець і Ніжинські робінгуди – і є реальна опозиція. А лідери ? Лідери виростуть – не з усіх , але виростуть. Якщо тільки дати цьому шанс.”