Марія Яремчук поїде на Євробачення-2014

20-річна буковинка Марія Яремчук буде представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2014». Завдяки змішаному голосуванню глядачів і членів журі у фіналі відбіркового туру вона перемогла серед 20 претендентів з композицією «Tick-Tock».

У відборі брали участь Анна-Марія, Роман Полонський, Юлія Руднєва, Марієтта, Стас Шурінс, Анатолій Шпарєв, Наталія Валевська, Ліза Вассабі, Володимир Ткаченко, Ольга Шаніс, Вікторія Петрик та інші.

Зазначимо, Марія є фіналісткою телепроекту «Голос країни-2» і призером конкурсу молодих виконавців «Нова хвиля-2012». У минулому році у всеукраїнському відборі на «Євробачення-2013» співачка посіла п’яте місце.

Нагадаємо, «Євробачення-2014» пройде у столиці Данії – Копенгагені. Початок півфіналу – 6 травня. Місцем проведення обрано центр B&W, який розташований на острові Амагер.

У 2013 році Україну на Євробаченні у шведському місті Мальме представляла Злата Огнєвіч з піснею Gravity та посіла третє місце. Перемогу здобула співачка з Данії Емілі де Форест.