Мер Тернополя завіз на київський Євромайдан ліки та теплі речі

Тернопіль в авангарді загальноукраїнського спротиву. В самому центрі міста з перших днів на центральній площі збираються десятки тисяч людей. Тисячі перебувають на Майдані в Києві. Міський голова Тернополя Сергій Надал активно підтримує активістів. 23 січня очільник міста привіз у Київ три автобуси необхідних матеріалів для потреб Майдану.

«Я виконав доручення громади міста Тернополя – привіз на Майдан ліки, бинти, антисептики, протизапальні, привезли теплий одяг, рукавиці, шкарпетки, куртки, для того, щоб передати це все для потреб Майдану», – зауважив Сергій Надал

Підтримка Тернополя – не лише матеріальна. 23 січня в місті оголосили День жалоби за загиблими під час протестних мирних акцій в Києві, а один з центральних майданів міста перейменували на Площу Героїв Євромайдану.

«Тернопільська міська рада прийняла рішення і перейменувала одну з центральних площ міста Тернополя в пам’ять тих людей, які загинули тут і постраждали протягом 21-22 січня, в пам’ять тих людей, які вже тут стоять більше двох місяців – ця площа тепер носить ім’я – Площа героїв Євромайдану», – підсумував очільник Тернополя.

IMG_4065.JPG