Михайло Горбачов: Не варто розгойдувати Україну, бо це невідомо чим може завершитись

Перший президент СРСР Михайло Горбачов упевнений, що необхідно залишити Україну у спокої

Україні не варто доводити ситуацію до збройного насилля. Про це Михайло Сергійович Горбачов сказав у ексклюзивному коментарі УНН, аналізуючи перебіг останніх політичних подій в Україні, зокрема, підписання останніх угод між Києвом та Москвою.

“Я, в силу того, що регулярно повинен лежати в лікарні, не маю можливості постійно відслідковувати події в Україні. Але хочу сказати одне: є певні домовленості між президентами. Україна і Росія — це братські країни. І не потрібно братські народи доводити до конфронтації. Не потрібно чіпати Україну і доводити внутрішні протистояння до збройного конфлікту. Україна і так натерпілася і настраждалася на своєму віці”, – сказав Михайло Горбачов.

Він також не вважає, що в ніч з 29 на 30 листопада в Україні була спроба ГКЧП за українським сценарієм.

За словами М.Горбачова, не варто порівнювати такі події як руйнування Берлінської стіни чи серпневий “путч” ГКЧП в СРСР у 1991 р. з тим, що відбувалося останнім часом в Україні.

“Тоді руйнувалась система”, – сказав він.

“В української опозиції нічого не вийде. Не варто розгойдувати Україну, бо це невідомо чим може завершитись”, — резюмував Михайло Горбачов.