Міліція намагається вручити непритомному Дмитру Булатову постанову про арешт

У клініці “Борис” представники міліції намагаються прорватися у реанімаційне відділення та вручити постанову про арешт одному з лідерів Автомайдану Дмитру Булатову. Про це 2 лютого 2014 року повідомив народний депутат України, заступник Голови ВО “Свобода” Юрій Сиротюк, який разом із Андрієм Іллєнком та представниками іноземних держав перебувають у лікарні.

“Такі ганебні дії відбуваються після того, як Кожара учора у Мюнхені заявив, що влада не перешкоджатиме лікуванню Дмитра Булатова за кордоном. Ось такі дії – справжня суть режиму. Право від Януковича дуже нагадує сталінську конституцію, адже там декларувалися широкі права для громадян, але водночас здійснювалися масові репресії. На зовні режим Януковича намагається показати, що діє нібито на підставі закону, а насправді веде репресії, які скоро наблизяться до сталінських. Дії, які відбуваються у “Борисі” – це брутальне порушення Конституції та процесуальних процедур, адже у вихідний день заборонено проводити слідчі дії. Ба більше, з людиною яка є непритомною та перебуває у важкому стані”, – зазначив Юрій Сиротюк.

Зараз біля дверей у лікарні перебувають представники іноземних держава та народні депутати свободівці Юрій Сиротюк та Андрій Іллєнко.