Міліція провела експертизу записів відеореєстратора з автомобіля Чорновол

Правоохоронні органи отримали відеореєстратор з автомобіля постраждалої журналістки та громадської активістки Тетяни Чорновол та провели експертизу записів. Про це повідомив заступник начальника Головного слідчого управління МВС Олександр Гнатів під час засідання Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації.

“На сьогоднішній день відеореєстратор вже знаходиться в органах внутрішніх справ, але він був наданий нам не відразу після скоєння злочину, хоча така можливість була у сторони захисту, трохи пізніше”, – сказав він.

Також Гнатів повідомив, що було проведено експертизу записів відеореєстратора, і її матеріали наразі знаходяться у матеріалах кримінального провадження та опрацьовуються.

Крім того, Гнатів зауважив, що якби відеореєстратор було надано відразу після скоєння злочину, то це могло б сприяти швидшому встановленню причетних до побиття осіб.

Нагадаємо, у ніч на 25 грудня невідомі жорстоко побили Тетяну Чорновол.

Міліція порушила за фактом побиття Чорновол кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

26 грудня кримінальне провадження щодо нападу на Тетяну Чорновол додатково кваліфіковано за ч. 2 статті 121 КК України – нанесення тяжких тілесних ушкоджень.