Міністр заборонив міліції застосовувати силу проти мітингувальників

Голова МВС України Віталій Захарченко заборонив працівникам відомства застосовувати силу щодо учасників мирних зібрань, які наразі відбуваються у столиці України та інших містах держави.

Міністр внутрішніх справ звернувся до громадян, які беруть участь у масових заходах, із проханням утримуватися від порушень законодавства, – пишуть на сторінці МВС України

Захарченко закликав людей бути толерантними та обережними, не піддаватися на провокації, з повагою ставитися до оточуючих, а також повідомляти про підозрілих осіб до міліції.1354067517_zaharchenko

Очільник МВС зазначив, що правоохоронцям наразі вже відомо про частину організаторів та координаторів правопорушень, які мали місце у Києві в період з 24 листопада до 1 грудня. Частина активних учасників безладів уже затримані, відкрито ряд кримінальних проваджень. Спектр учинених зловмисниками посягань коливається від випадків хуліганських дій до захоплення будівель органів влади та заподіяння тілесних ушкоджень правоохоронцям.

У зв’язку з цим Віталій Захарченко наголосив, що відповідальність за організацію, проведення, а також за наслідки акцій несуть їх організатори.