Міністр заборонив міліції застосовувати силу проти мітингувальників

Голова МВС України Віталій Захарченко заборонив працівникам відомства застосовувати силу щодо учасників мирних зібрань, які наразі відбуваються у столиці України та інших містах держави.

Міністр внутрішніх справ звернувся до громадян, які беруть участь у масових заходах, із проханням утримуватися від порушень законодавства, – пишуть на сторінці МВС України

Захарченко закликав людей бути толерантними та обережними, не піддаватися на провокації, з повагою ставитися до оточуючих, а також повідомляти про підозрілих осіб до міліції.1354067517_zaharchenko

Очільник МВС зазначив, що правоохоронцям наразі вже відомо про частину організаторів та координаторів правопорушень, які мали місце у Києві в період з 24 листопада до 1 грудня. Частина активних учасників безладів уже затримані, відкрито ряд кримінальних проваджень. Спектр учинених зловмисниками посягань коливається від випадків хуліганських дій до захоплення будівель органів влади та заподіяння тілесних ушкоджень правоохоронцям.

У зв’язку з цим Віталій Захарченко наголосив, що відповідальність за організацію, проведення, а також за наслідки акцій несуть їх організатори.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району