Міська рада профінансує тернопільську школу мистецтв

Відповідні рішення прийняли сьогодні на сесії Тернопільської міської ради.

«Серед ряду питань депутатами було затверджено угоду про співфінансування школи мистецтв, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал. – Це школа обласного підпорядкування, але там навчається дуже багато дітей з Тернополя, тому міська рада кожного року виділяє кошти на її утримання – цього року це 2 мільйони 850 тисяч гривень».

Крім того сьогодні депутатами було прийнято рішення про реорганізацію існуючого до цього часу центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання та створення на його базі Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення.

«Цього року в нас прийнято програму «Здоров’я школяра». Ми виділили кошти на проведення ремонтів спортивних майданчиків у дворах будинків, відзначив Сергій Надал. – Після завершення ремонтних робіт, за кожним спортивним майданчиком буде закріплена відповідальна особа, яка слідкуватиме за тим, щоб там відбувалися певні спортивні заходи, мова йде про спорт для широкого загалу, а не професійні змагання. Відтак всі бажаючі тернополяни матимуть змогу займатися фізичною культурою і спортом у будь-якому куточку міста».