«На Грушевського пішла банда головорізів, професійні вбивці» – регіонал Чечетов

Віктор Янукович звернувся до протестувальників у Києві, щоб вони допомогли йому зберегти Україну. Президент закликав не піддаватися на заклики до насильства. Провладні депутати вважають, що глава держави знову виявив себе як справжній лідер нації, готовий вжити всіх правових заходів для збереження цілісності держави. Натомість в опозиції стверджують, що саме Янукович несе головну відповідальність за нинішню політичну кризу і сумніваються в його щирості.

Віктор Янукович зазначив, що, «деякі лідери опозиції зробили заяву, що вони не причетні до масових акцій, які 19 січня мали місце на вулиці Грушевського, та закликали учасників таких акцій припинити силове протистояння з працівниками правоохоронних органів»…

Заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов у коментарі Радіо Свобода наголосив на тому, що президент учинив як справжній лідер нації, здатний вдатися до всіх законних заходів для забезпечення спокою у державі та недопущення її розколу.

«На Грушевського пішла банда головорізів, бойовиків, штурмовиків, яких готували фахівці із «кольорових революцій». Це професійні вбивці пішли», – вважає Михайло Чечетов.