На Луганщині знайшли школу-"привид"

Упродовж 11 років у регіоні існувала спеціалізована школа-«привид». Усі ці роки (з 2002 по 2013 рік) з державного бюджету на її фінансування виділялися величезні суми (на заробітні плати вчителям, матеріально-технічне забезпечення), однак насправді школа практично не функціонувала і реальні діти в ній не навчалися.

«Даний факт, – розповідає начальник УДСБЕЗ ГУМВС України у Луганській області полковник міліції Олександр Герасименко, – був виявлений співробітниками нашого підрозділу. Директор школи і 7 викладачів (які є близькими родичами директора) щомісячно отримували заробітну плату, хоча насправді уроки не проводили, а працювали в інших навчальних закладах. Усього за час існування школи в ній «навчалися» 76 учнів, яким через проблеми зі здоров’ям необхідні особливі умови навчання.

Даний факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфікований за частиною 3 статті 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Злочинними діями зловмисників державному бюджету завдано збитків на суму понад 1 мільйона гривень».

На даний момент слідчим управлінням ГУМВС проводиться досудове розслідування, направлене на виявлення всіх фактів злочинної діяльності зазначених осіб.