На сайті Білого Дому – петиція з вимогою звільнити Тимошенко (ФОТО

petycija

Петиція з вимогою до Адміністрації Президента США Барака Обами сприяти негайному звільненню лідера опозиції Юлії Тимошенко з’явилася на сайті Білого Дому, інформує офіційний сайт ВО “Батьківщіна”.

У петиції наголошується, що Юлія Тимошенко є політичним в’язнем режиму Януковича вже 2,5 роки, а її арешт був визнаний Європейським судом з прав людини незаконним.

Ми закликаємо Адміністрацію Обами використати усі законні засоби для негайного звільнення Юлії Тимошенко. Її політично-вмотивоване ув’язнення шокувало демократичний світ. Європейські лідери, Уряд США, Уряд Канади та решта лідерів демократичного світу висловили глибоке занепокоєння з цього приводу та закликали президента Януковича звільнити Юлію Тимошенко, оскільки суд над нею був політично-вмотивованим“, – йдеться у петиції.

У документі також наголошується, що у Києві на Майдані протестують сотні тисяч людей, які хочуть бачити лідера опозиції вільною.

Для того, щоб досягти цієї мети, потрібні зібрати 100,000 підписів до 19 січня 2014 року.

Для підтримки петиції партія “Батьківщина” закликає проголосувати за посиланням та розмісти заклик підтримати її:

1. Email. Надішліть петицію електронною поштою Вашим друзям, членам родини та іншим людям, яких хвилює ця проблема, та закликайте їх підтримати її.

2. Facebook. Розмістіть цю петицію на своїй сторінці у Фейсбуці та закликайте підтримати її.

3. Twitter. Розмістіть цю петицію на Твіттер та закликайте підтримати її