На Тернопіллі 1 людина загинула та 2 травмовано

Протягом минулої доби, внаслідок дії низьких температур, 1 людина загинула та 2 травмовано – повідомили у прес-службі управління Державної служби України з надзвичайних ситуації в Тернопільській області.

Так, 2 лютого, в Тернопільську міську лікарню №1, з діагнозом « Обмороження обох кистей рук ІІ-ІІІ ступеня», госпіталізовано жителя села Підберізці Зборівського району громадянина 1993 року народження, а в Бучацьку центральну районну лікарню з таким ж діагнозом госпіталізовано жителя села Переволока Бучацького району, громадянина 1955 року народження.

А у Хоростків Густинського району на власному подвір’ї виявлено тіло місцевого жителя громадянина 1963 року народження. Ймовірна причина загибелі – загальне переохолодження.

Державна служба України з надзвичайних ситуації закликає – громадяни, будьте обережні, бережіть своє життя та здоров’я! Не допускайте переохолодження організму. Тепло одягайтеся та не зловживайте алкогольними напоями – думка про те, що алкоголь зігріває хибна. Будьте обережними під час руху на засніжених та слизьких дорогах. Не залишати дітей без нагляду. Не нехтуйте елементарними правилами безпеки.

Для попередження випадків травмування та загибелі людей внаслідок низьких температур в області діють пункти обігріву.

Позначки:,