На Тернопіллі розпочали процес створення медичного центру для учасників АТО

Розпочато реогранізацію Яблунівського обласного медичного центру для лікування і реабілітації учасників АТО

На Тернопіллі розпочали процес створення медичного центру для учасників антитерористичної операції на базі Яблунівського обласного комунального санаторію, який протягом двадцяти останніх років не виконував своїх функцій. Під час останньої перевірки з’ясувалося, що у закладі практично немає пацієнтів. У санаторії, розрахованому на 80 ліжок, було всього восьмеро дітей. Шестеро з них – місцеві. Приміщення закладу теж доведено до плачевного стану. Натомість протягом року санаторій отримує із бюджету 6 млн. грн.
Задля уникнення занепаду санаторію та збереження робочих місць для працівників розпочато його реорганізацію у медичний центр для реабілітації бійців АТО.
Як зазначив голова обласної ради Віктор Овчарук, «потреба у створенні такого центру в області виникла вже давно. І досі немає жодних закладів, які б надавали медичну допомогу з метою психологічної реабілітації, необхідну для виведення із шокового чи депресивного стану тих учасників АТО, які цього потребують». Вчора, 2 липня, очільник області здійснив огляд приміщення то обговорив із новим керівником закладу подальший план ремонту та впорядкування санаторію.
Нагадаємо, що рішенням сесії обласної ради було виділено 1,5 млн гривень на початок реконструкції закладу, а вже в цьому місяці на базі санаторію планується проведення богатирських ігор для учасників АТО.