На Тернопільщині продавали крадене

Співробітники Тернопільського райвідділу міліції підозрюють 43-річного жителя села Великий Глибочок у вчиненні серії дрібних крадіжок. Чоловік не вперше попадається на подібних протиправних вчинках – на його рахунку шість судимостей за майнові злочини.

Звільнившись декілька років тому з місць позбавлення волі, мешканець Тернопільського району оселився в будинку колишньої дружини. Від такого сусідства жінка, м’яко кажучи, була не в захваті, адже екс-благовірний почав тягнути з  дому речі. Поцупив у жінки мобільний телефон, різний дріб’язок, а коли в оселі більше не знайшов нічого цінного, пішов до підвалу і звідти викрав  консервацію. Крадене речі продавав, а гроші тратив на власні потреби.

Згодом за наживою став ходити до сусідів. Крав усе, за що можна було виручити гроші. Так, з господарства однієї односельчанки поцупив продукти, з оселі іншої виніс каструлі та інше кухонне приладдя.

 

За фактами злодійських вилазок чоловіка відкрито кримінальні провадження за частиною 2 статті 185 ККУ (крадіжка, вчинена повторно).  Міліціонери перевіряють причетність зловмисника до вчинення інших протиправних діянь.