На Тернопільщині відбувся вернісаж народних ремесел (ФОТО)

В Тернопільській області, у Лановецькій районній бібліотеці відбувся вернісаж народних ремесел: «Творять красу умільці Лановеччини».

Присутні мали можливість не тільки побачити творіння наших майстрів – Ланівчан, а й познайомитись з ними особисто, поринути у сокровенний світ рукотворної краси, багатої і розмаїтої, виплеканої їх умілими руками.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Картини Галини та Світлани Риндюк створені на полотні за допомогою голки та ниток, вражають своєю досконалістю. Особливо вишивані ікони – вони випромінюють сонцесяйну, невичерпну енергетику. Захоплюють вишиванки Світлани Оришкевич. Сповнені особливої енергетики оригінальні і різнобарвні цукеркові подарунки роботи юної майстрині Люби Оришкевич.

Зоя Вів’юрко із своїми вихованцями з гуртка «Народні вироби з соломки і виготовлення сувенірів» представила надзвичайно витончені картини із соломки, які достойні почесного місця в інтер’єрі будь-якої оселі.

Справжні шедеври з паперу виконані в техніці квілінг, вироби з бісеру презентували викладачі Алла Одлижук і Софія Сіра та їх вихованці з гуртка «Юні дизайнери». Талановитий художник і скульптор Олег Яцула представляв на виставці роботи із кераміки свого учня Святослава Зиска. Вишиті бісером ікони, квіти, дерева, тварини – все це роботи гуртківців Тетяни Кереї. Милі дрібнички, сповнені безкрайої фантазії, що прикрасять будь-який інтер’єр виготовляє Лариса Бек. Своє вміння вона успадкувала від мами Олександри, надзвичайної і творчої особистості. Роботи в українському стилі – криничка, млин, хатина – творіння рук майстра, що вміє оживляти деревину, Руслана Охнівського із с.Ванжулова. У виставці також взяли участь Тетяна Трачук (Кравчук) із с.Передмірки – букети з бісеру, Марія Шевчук із с.Білки – дерева з бісеру, вишиті бісером рушники привезла Галина Сорока із с.Білки, вишиту ікону Св.Миколая – Людмила Ткачук з с.Снігурівки, пасхальний рушничок вишила і продемонструвала Наталя Шпак.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району