На Тернопільщині відбувся вернісаж народних ремесел (ФОТО)

В Тернопільській області, у Лановецькій районній бібліотеці відбувся вернісаж народних ремесел: «Творять красу умільці Лановеччини».

Присутні мали можливість не тільки побачити творіння наших майстрів – Ланівчан, а й познайомитись з ними особисто, поринути у сокровенний світ рукотворної краси, багатої і розмаїтої, виплеканої їх умілими руками.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Картини Галини та Світлани Риндюк створені на полотні за допомогою голки та ниток, вражають своєю досконалістю. Особливо вишивані ікони – вони випромінюють сонцесяйну, невичерпну енергетику. Захоплюють вишиванки Світлани Оришкевич. Сповнені особливої енергетики оригінальні і різнобарвні цукеркові подарунки роботи юної майстрині Люби Оришкевич.

Зоя Вів’юрко із своїми вихованцями з гуртка «Народні вироби з соломки і виготовлення сувенірів» представила надзвичайно витончені картини із соломки, які достойні почесного місця в інтер’єрі будь-якої оселі.

Справжні шедеври з паперу виконані в техніці квілінг, вироби з бісеру презентували викладачі Алла Одлижук і Софія Сіра та їх вихованці з гуртка «Юні дизайнери». Талановитий художник і скульптор Олег Яцула представляв на виставці роботи із кераміки свого учня Святослава Зиска. Вишиті бісером ікони, квіти, дерева, тварини – все це роботи гуртківців Тетяни Кереї. Милі дрібнички, сповнені безкрайої фантазії, що прикрасять будь-який інтер’єр виготовляє Лариса Бек. Своє вміння вона успадкувала від мами Олександри, надзвичайної і творчої особистості. Роботи в українському стилі – криничка, млин, хатина – творіння рук майстра, що вміє оживляти деревину, Руслана Охнівського із с.Ванжулова. У виставці також взяли участь Тетяна Трачук (Кравчук) із с.Передмірки – букети з бісеру, Марія Шевчук із с.Білки – дерева з бісеру, вишиті бісером рушники привезла Галина Сорока із с.Білки, вишиту ікону Св.Миколая – Людмила Ткачук з с.Снігурівки, пасхальний рушничок вишила і продемонструвала Наталя Шпак.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA