На Тернопільщині вшанували пам'ять футбольного мецената

11 та 12 січня у спортзалі Лановецької школи №1 проходив турнір з футзалу пам’яті колишнього гравця, керівника та мецената команди Заготзбут (Оришківці) Василя Друзіка, який трагічно загинув минулоріч, 10 січня. За результатами запеклих поєдинків головний приз змагань виборола команда Фенікс із села Бережанка.

Загалом у турнірні взяли участь 20 команд. За результатами попереднього і групового етапу змагань визначилися чотири кращі команди, які за олімпійською системою визначили переможця. Так, у двох півфіналах лише в серії пенальті вдалося визначити кращі команди. Зокрема, лановецький Автодор переміг ФК Теофіполь — 1:1 (по пен. — 3:2), а Фенікс із Бережанки з аналогічним рахунком здолав оришківський Заготзбут. У матчі за третє місце гості з Теофіполя були сильнішими за Заготзбут — 4:2, а у фіналі основний час поєдинку Фенікс – Автодор завершився мировою — 1:1. Знову на турнірі довелося пробивати пенальті. У футбольній лотереї фортуна посміхнулася Феніксу — 2:1.

Прикро, що арбітри турніру (Михайло Бодань, Володимир Нечипоренко, Ігор Гасса) змушені були показувати червоні картки деяким гравцям за неспортивну поведінку. Але згодом, деякі з них визнали свої помилки і вибачилися перед суддями за їх некоректну поведінку.

Організатори змагань грамотами і грошовими преміями нагородили кращі чотири команди. Свої нагороди отримали і кращі гравці. Ними стали: Андрій Демчук (Автодор, воротар), Олег Критюк (Фенікс, бомбардир), Назар Процик (Заготзбут, гравець турніру).