На Тернопільщині з незаконного обігу вилучено товарів на суму 100 тис. грн

 З метою протидії незаконному виробництву та реалізації підакцизних товарів територіальними органами Міністерства доходів і зборів України проводиться комплекс широкомасштабних заходів під умовною назвою «Акциз – 2014».

За результатами спецоперації, співробітники оперативного управління Головного управління Міндоходів у Тернопільській області в січні цього року вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів на суму 100 тис. грн.

Зокрема, припинено злочинну діяльність осіб, які забезпечували функціонування підпільного цеху із виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв під торговими марками вітчизняних виробників. Вилучено більше 1000 літрів спирту, понад 270 літрів фальсифікату, підроблені марки акцизного податку.

Крім цього, як повідомив заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Ігор Сторожук, у січні поточного року слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів в області з обвинувальним актом в прокуратуру Тернопільської області для подальшого скерування до суду направлено кримінальне провадження стосовно громадянина А., який звинувачується у придбанні, зберіганні та збуті незаконно виготовлених алкогольних напоїв і підроблених марок акцизного податку.

Заходи з протидії незаконному обігу підакцизних товарів тривають.

Надія Велещук головний державний інспектор

Бучацької ОДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області