На Тернопільщині благодійники допомагають багатодітним сім’ям

Давно помітив, що коли роблю добрі речі, вмене з’являються якісь особливі відчуття, які я неможу описати словами. Якщо я мав опинитись у візку, щоб зрозуміти ці важливі факти з життя яких ніколи не помічав, то нехай…
Співпрацюючи з БФ АПОСТОЛ не один рік, сьогодні з робочою поїздкою побував в селі Городниця де передав 48 подарунків багатодітним сім’ям і тим хто потребує допомоги.
Творити добрі справи просто, якщо тебе оточують ідейні, саме такі, як Михайло Апостол який є засновником цього фонду і який повірив в мене свого часу. Завдяки БФ АПОСТОЛ, мені вдалось забезпечити одягом, взуттям, інвалідними колясками, ходунками, ліжками і т.д. не один десяток людей, які цього потребують.
Я бачив сьогодні посмішки дітей та чув слова вдячності і зрозумів, що получаю те, що віддаю. Любов!
Я пишаюсь тим, що поруч зі мною Михайло Савчук який завжди підтримує мої ідеї і не втомлюється робити добрі справи не завдяки, а в супереч. Михайло Дмитрович надав мені транспорт і людей, які мені допомогали в пересуванні. Саме завдяки організаторським здібностям заступника голови НРУ Савчука М.Д. який довкола себе організував благодійників Зоя Степанівна Перегінець Надія Буячок та Бевський Б.М. який ще й закупив дітям шоколад, сьогодні мама чотирьох дітей Гереч Олена отримала електричну швейну машинку, яка дасть можливість їй заробити гроші. Цій сім’ї, Савчук не вперше допомогає і завжди виконує обіцянки.
Я дуже щасливий, що люди про яких я написав вище, маючи можливість допомогти, зробили це і я їм сердечно вдячний. Я задоволений, що є однією ланкою цієї чудової справи, яка називається Добро людям…
P.S. Спасибі голові сільської ради Володимиру Батранчуку, який нас тепло і організовано прийняв. Відчувається рука керівника.
P.P.S. Бути добру і гарного всім настрою…

ІВАН КОСЬМИНА