На Тернопільщині ДБР продовжує знищувати злочинне угрупування

В одній із своїх попередніх публікацій ми звертали увагу жителів Тернопільщини та правоохоронців на існування злочинного спрута, в середині якого, за нашою інформацією, знаходиться виходець з Теребовлянщини Йосип Штогрин. Тоді правоохоронці затримали його “протеже” – головного податкового поліціянта Олега Дурняка та високопосадовця управління ДФС в області Миколу Воробця. Йшлося про вимагання та отримання хабаря в розмірі 1000000 гривень.

І ось чергове затримання! Ви мабуть уже не здивуєтесь – знову затримали податківців, знову вимагання, і знову вихідця з Теребовлянщини!

Цього разу на хабарі попався заступник начальника тернопільської міської податкової Воробець Євген Васильович. Своєю карєрою цей виходець із села Сороцьке Теребовлянського району завдячує близькій дружбі з Йосипом Штогрином. Разом зі своїм сином вони організували злочинну схему вимагання коштів з тернопільських підприємців. До своєї протиправної діяльності ними було залучено і предстаників кримінального світу.

І знову йдеться про немалу суму – все той же 1000000 грн – видно, що дрібніші суми членів злочинного спрута Штогрина не цікавлять! Мало хто з тернопільських підприємців не може розказати по декілька історій нахабного вимагання хабарів з боку цих рекетирів-податківців.

Зусиллями правоохоронних органів (у першу чергу, ДБР та СБУ) в тернопільській вотчині Йосипа Штогрина наводиться порядок. Характерно, що злочинну діяльність цього угрупування почали помічати тільки тоді, коли з посади керівника Служби Безпеки України пішов кум Штогрина Василь Грицак.

Сподіваємось борцям з корупцією та економічними злочинами вистачить сил та натхнення розслідувати і інші протиправні діяння цієї ОЗГ, як то заволодіння чужим майном та землею, отримання злочинним шляхом мисливських угідь, приватизація за безцінь державних активів.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району