На Тернопільщині ДБР продовжує знищувати злочинне угрупування

В одній із своїх попередніх публікацій ми звертали увагу жителів Тернопільщини та правоохоронців на існування злочинного спрута, в середині якого, за нашою інформацією, знаходиться виходець з Теребовлянщини Йосип Штогрин. Тоді правоохоронці затримали його “протеже” – головного податкового поліціянта Олега Дурняка та високопосадовця управління ДФС в області Миколу Воробця. Йшлося про вимагання та отримання хабаря в розмірі 1000000 гривень.

І ось чергове затримання! Ви мабуть уже не здивуєтесь – знову затримали податківців, знову вимагання, і знову вихідця з Теребовлянщини!

Цього разу на хабарі попався заступник начальника тернопільської міської податкової Воробець Євген Васильович. Своєю карєрою цей виходець із села Сороцьке Теребовлянського району завдячує близькій дружбі з Йосипом Штогрином. Разом зі своїм сином вони організували злочинну схему вимагання коштів з тернопільських підприємців. До своєї протиправної діяльності ними було залучено і предстаників кримінального світу.

І знову йдеться про немалу суму – все той же 1000000 грн – видно, що дрібніші суми членів злочинного спрута Штогрина не цікавлять! Мало хто з тернопільських підприємців не може розказати по декілька історій нахабного вимагання хабарів з боку цих рекетирів-податківців.

Зусиллями правоохоронних органів (у першу чергу, ДБР та СБУ) в тернопільській вотчині Йосипа Штогрина наводиться порядок. Характерно, що злочинну діяльність цього угрупування почали помічати тільки тоді, коли з посади керівника Служби Безпеки України пішов кум Штогрина Василь Грицак.

Сподіваємось борцям з корупцією та економічними злочинами вистачить сил та натхнення розслідувати і інші протиправні діяння цієї ОЗГ, як то заволодіння чужим майном та землею, отримання злочинним шляхом мисливських угідь, приватизація за безцінь державних активів.