На Тернопільщині компенсують кредити на придбання сонячних панелей

Сонячна електроенергія – це економічно вигідно та екологічно чисто. Саме тому влада на місцях активно приєднується до загальнодержавної ініціативи щодо переходу на «чисту» енергію і надає підтримку населенню при придбанні сонячних панелей.

Як це виглядає в розрізі регіонів України розповів у прямому ефірі Громадського радіо Юрій Шафаренко – директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, повідомляють в управлінні комунікації та зв’язків з громадськістю.

«У Житомирській області діє регіональна програма, за якою з обласного бюджету відшкодовується 20% вартості або суми кредиту на купівлю сонячної станції. У Тернопільській області також компенсують 20% суми кредиту на сонячні панелі. Жителям Вінницької області, які хочуть встановити приватні сонячні станції, повернуть 15% суми кредиту, а приватним домогосподарствам Львівщини – 10%», – поінформував Юрій Шафаренко.

Допомагає населенню стати менш енергозалежним та перейти на «сонячну енергію» й влада таких міст, як Хмельницький та Броди. Там усім охочим встановити сонячну станцію повертають 10% від вартості робіт.

Тернопільська ОДА

Андрій Костюк про Садового і Пастуха, “гвалт” та “сміттєвий шантаж”