На Тернопільщині поліцейські розшукали злодія, який вкрав старовинний молитовник і медалі

Завдяки зусиллям районних правоохоронців, до родини з Гусятинщини невдовзі повернуться вкрадені на початку лютого сімейні реліквії, які вони вважали безслідно втраченими: дев’ять медалей часів Другої світової війни та старовинний  молитовник.
Старожитності зберігалися в будинках матері та сина. В хату до чоловіка крадій проник шляхом вільного доступу, відімкнувши двері ключем, який був залишений у замку. Зловмисник знав, що може вільно нишпорити у пошуках наживи, оскільки господарі зараз проживають в іншому будинку неподалік. Відтак незваний гість поцупив зі шкатулки дев’ять медалей приурочених перемозі у Великій Вітчизняній війні, які колись належали покійному батькові потерпілого.
З будинку пенсіонерки, яка мешкає у тому ж селі, що й син, зловмисник поцупив старовинний польський молитовник, що перейшов їй у спадок від матері. Реальної вартості стародруку, який може виявитися досить цінним, жінка не знає, але він дорогий їй як пам’ять.
Поліцейські встановили особу крадія – це 43-річний односельчанин потерпілих. Речі він вкрав з метою наживи, але продати не встиг. Вочевидь, знайти покупця на такий особливий товар виявилося непростою справою.
Крадені медалі та молитовник поліцейські скерували на мистецтвознавчу експертизу, в ході якої буде встановлена їхня реальна вартість.
Відносно крадія відкрито два кримінальні провадження, кваліфіковані частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області