На Тернопільщині проходить Нідерландсько-Український форум

Сьогодні у місті Тернополі, за участі Надзвичайного та Повноважного посла Королівства Нідерландів в Україні Еда Хукса, проходить Нідерландсько-Український бізнес-форум «Співробітництво із Нідерландами» та «Виробництво та переробка овочів, фруктів та ягід». Програма форуму присвячена пошуку можливих шляхів співробітництва для розробки спільних проектів. У рамках заходу учасники обговорили роль України на світовому ринку, експортний потенціал української продукції, а також особливості голландських технологій, які можна застосувати у нас.

Участь у відкритті форуму взяв голова обласної ради Віктор Овчарук.

«Сприяння налагодженню економічної співпраці з представниками бізнесових кіл інших країн — пріоритетне завдання керівництва Тернопільської області. Ми вітаємо Вашу зацікавленість відвідати нашу область з метою налагодження співробітництва в галузі сільського господарства та переробки овочів, фруктів та ягід, а також енергоефективності та біоенергетиці.

Завдяки відповідним ґрунтово-кліматичним умовам, а також наявності виробничих потужностей Тернопільська область належить до числа сприятливих регіонів України для розвитку овочівництва та садівництва. Саме тому інтеграція наших підприємств у світову та внутрішню торговельну мережу та їх вихід на нові ринки, вкрай актуальний та своєчасний для нас.

Сподіваємось, що сьогоднішні напрацювання стануть доброю основою для подальшої конкретної співпраці між представниками нідерландських компаній з підприємствами Тернопільської області», – зазначив очільник області.