На Тернопільщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (ВІДЕО)

Сьогодні, 20 лютого, у День пам’яті Героїв Небесної Сотні на Площі Героїв Євромайдану у Тернополі було велелюдно. Біля пам’ятника Героям, які загинули під час Революції Гідності у 2014-ому, зібралися їхні рідні, друзі, знайомі, молодь, військовослужбовці та керівництво області й міста.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ТОДА.

Під час урочистостей відбувся молебень за упокій душ усіх полеглих на Майдані, а до пам’ятника Героям Небесної Сотні присутні поклали квіти.

«У 2013-2014 роках Тернопіль став столицею відродження українства. Бо саме в Тернополі на Майдан першими вийшли студенти, – нагадав голова Тернопільської ОДА Степан Барна. – В Тернополі люди продемонстрували свою європейську позицію, а також вибір демократичних цінностей та вільної України, чим заперечили те, що намагався нам нав’язати тодішній режим Януковича».

Степан Барна наголосив, що сьогодні ми згадуємо всіх Героїв Небесної Сотні, серед яких є шестеро жителів Тернопільщини – Олександр Капінос, Устим Голоднюк, Назарій Войтович, Василь Мойсей, Ігор Костенко й Тарас Слободян. Разом з ними також не забуваємо понад 90 бійців, які віддали свої життя на східному фронті, захищаючи територіальну цілісність нашої держави.

«Я впевнений, що пам’ять про Небесну Сотню, про загиблих воїнів під час російсько-української війни й надалі змушуватиме нас всіх усвідомлювати відповідальність перед державою. Усвідомлювати те, що сьогодні від кожного нас залежить розвиток країни. Тому щиро вірю в нашу спільну перемогу над російським агресором і переконаний: у нас попереду світле майбутнє в могутній державі. Разом до перемоги!», – підкреслив голова ОДА.