На Тернопільському Віче люди вирішили не йди на компроміс з владою

У Тернополі біля пам’ятника Степану Бандері відбулось “Віче пам’яті”. До громади міста звернулись члени Штабу національного спротиву та представники влади міста і області.

Голова Тернопільської міської організації партії “УДАР” Ігор Яворський подякував учасникам Віча за їх активну, свідому громадську позицію. “Якби не ви – не було б віри, що український народ подолає цей антинародний, антиукраїнський режим Януковича. Саме завдяки вам ми об’єдналися під єдиним гаслом “Разом і до кінця!”, – сказав він.

За словами Ігоря Яворського, влада розказує, що так званим “законом про амністію” було досягнуто компромісу. “Але ж хіба це компроміс, коли лідера автомайдану Дмитра Булатова спочатку катують, а потім хочуть заарештувати, бо він, вибачте, зміг вижити? Хіба це компроміс, коли мирних українців на вулицях виловлюють і кидають за грати тільки через те, що в їхніх руках державний жовто-блакитний прапор? Хіба це компроміс, коли тітушки, бандити та злочинці на службі в міліції? Єдиний компроміс для українського народу – це повне перезавантаження влади. Ми – вільні люди і не дозволимо режиму Януковича знищити нашу свободу”, – зауважив Яворський.